Hakkımızda

Şirketimiz sektörlerinde Dünya lideri firmaların mümessili ve distribütörü olarak 1992 yılından bu yana bir çok endüstriye yönelik hammadde, sarf malzemesi, makine ve ekipman konularındaki faaliyetlerini, başarıyla sürdürmektedir.

Kurucularımızın 1977 yılına uzanan sektör deneyimleri ile kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Firmamıza duyulan güven ve müşterilerimizin memnuniyeti sonucu örneğin döküm endüstrisinde kullanılan özel aşılayıcı ve küreselleştirici malzemelerdeki pazar payımız %70 mertebesine ulaşmıştır.

Ürün portföyümüzde bulunan makine, ekipman ve malzemelerin tümü uluslar arası kalite norm ve standartlara haizdir. Üretici firmalarımızın ürün, üretim ve yönetim kalite belgeleri bulunmaktadır..

Tüm malzemeler firmamız nezdinde yüksek stok seviyelerinde bulundurulmakta ve müşterilerimizden gelen siparişler doğrultusunda hemen teslimat yapılabilmektedir.

Talep eden müşterilerimize doğrudan üretici firmalarımızdan alım imkanı sağlanmaktadır.

Firmamızca sunulan ürün ve ekipman ve uygulamalar ile ilgili olarak firma yetkilerimizin müşterilerimize gerçekleştirdiği rutin ziyaretlere ilave olarak temsil ettiğimiz firmaların teknik uzman ve mühendisleri de ürün ve uygulamalar hakkında bila bedel satış sonrası teknik servis ve eğitim hizmetlerini sağlamaktadır.

Ürün portföyümüzde bulunan makine, malzeme ve ekipmanlarımız aşağıda yer alan bir çok sektör ve endüstri tarafından güvenle kullanılmaktadır.

BORU - ÇELİK KONSTRÜKSİYON – İNŞAAT – BETON - DÖKÜM – DÖVME - DEMİR ÇELİK – METALURJİ - CAM – DEKORASYON – SERAMİK – PORSELEN - OTOMOTİV - UZAY HAVACILIK - GEMİ İNŞA - MAKİNE İMALAT - PASLANMAZ SANAYİİ – ALUMİNYUM VE ZAMAK DÖKÜM – SERAMİK – REFRAKTER – KİMYA – GÜBRE – GRANİT – MERMER – DOĞAL TAŞ – MADENCİLİK - ENERJİ - AKÜMÜLATÖR - SU ARITMA ve daha fazlası…

Bize ulaşın resim