Elkem Küreselleştiriciler (MgFeSi Alaşımları)

Çelik Kesme – Tel

Kesme – Tel, uzun ömürlü, efektif kumlama yapan ideal bir üründür.

KrampeHarex® Kesme-tel ürünleri geniş tane boyu aralıkları seçeneğiyle; temizleme,çapak alma,yüzey hazırlama ve diğer kumlama prosesleri için tercih edilen uzun ömürlü ürünlerdir.

Yüksek kalitede hammadde kullanılarak üretilen kesme-tel ürünlerimiz homojen şekilleri ile kumlama prosesleri için 1nci sınıf bir malzeme olup,bu özelliği sayesinde uygulama yapılan malzemelerde mükemmel yüzey profili ve kumlama efekti sağlarlar.

Kullanım Alanı: Kumlama (Türbinli ve Basınçlı sistemlerde kullanılabilir)
Üretim Standartlarımız: VDFI 8001, DIN 8201-4, ISO 11124-1
Ürün Standartlarımız: SAE AMS 2431/3 , SAE AMS/2431/4 , SAE AMS 2431/8 MIL-S-13165 , SAE-J441

krampeharex ÇELİK KESME-TEL Kesme-tel,uzun ömürlü,efektif kumlama yapan ideal bir üründür

KrampeHarex® Kesme-tel ürünleri geniş tane boyu aralıkları seçeneğiyle ; temizleme,çapak alma,yüzey hazırlama ve diğer kumlama prosesleri için tercih edilen uzun ömürlü ürünlerdir.

Yüksek kalitede hammadde kullanılarak üretilen kesme-tel ürünlerimiz homojen şekilleri ile kumlama prosesleri için 1nci sınıf bir malzeme olup,bu özelliği sayesinde uygulama yapılan malzemelerde mükemmel yüzey profili ve kumlama efekti sağlarlar.

krampeharex

Kullanım Alanı :  Kumlama (Türbinli ve Basınçlı sistemlerde kullanılabilir) Üretim standartlarımız : VDFI 8001, DIN 8201-4, ISO 11124-1 Ürün standartlarımız : SAE AMS 2431/3 , SAE AMS/2431/4 , SAE AMS 2431/8 MIL-S-13165 , SAE-J441 kumlama  

Ürün Özellikleri
Kesme-tel şekilleri : Kesme-tel CW – G1 – G2 ve G3 normunda olmak üzere 4 formda üretilmektedir kumlama2

CW Kesme-tel : CW normunda Kesme-tel,çelik tel’in çap kalınlığı ile boyunun aynı olacak şekilde kesilmesiyle üretilir.(örneğin 1,0 mm CW ; 1,0 mm çapında telin 1,0 mm boyda kesilmesiyle üretilir)

G1 Kesme-tel : CW normunda üretilen telin minimal düzeyde işlenmesiyle G1 normunda az düzeyde yuvarlatılmış Kesme-tel üretilir.Bu normlar uluslararası ve kullanıcı spesifikasyonlarında belirlenmiş şekil yapısı,sertlik vb.parametrelere uygundur.

G2 Kesme-tel : CW normunda üretilen telin orta düzeyde işlenmesiyle G2 normunda orta düzeyde yuvarlatılmış Kesme-tel üretilir.Bu normlar uluslararası ve kullanıcı spesifikasyonlarında belirlenmiş şekil yapısı,sertlik vb. parametrelere uygundur

G3 Kesme-tel : CW normunda üretilen telin maksimum düzeyde işlenmesiyle G3 normunda tam yuvarlatılmış Kesme-tel üretilir.Bu normlar uluslararası ve kullanıcı spesifikasyonlarında belirlenmiş şekil yapısı,sertlik vb.parametrelere uygundur

Tane Boyutları / mm ve (inch) Kesme-tel genellikle aşağıda yer alan tane boyutlarında üretilmektedir.Müşterilerimizin talep etmesi halinde farklı tane boyutlarında da üretim yapılmaktadır.

Uygulama alanı : Kumlama,çapak alma,yüzey hazırlama
Tane Boyutları : 0.40.6 | 0.8 | 1.0 | 1.2 | 1.4 | 1.6 | 1.8 | 2.0 / 2.2 | 2.4 | 2.6 mmTalep halinde kumlama için üretilen Kesme-tel ürünlerimiz G1 | G2 | G3 normunda yuvarlatılmaktadır.Sertlik DeğerleriOrtalama                 Sertlik Aralığı                                                 450 HV1                400 – 550 HV1 (41 – 52 HRc)

Ambalaj
Ambalaj detayları Ürünlerimiz 25 kg PE torbalarda,1 tonluk paletlerde ambalajlıdır. krampeharex-box       Standartlar İhtiyacınıza uygun bir üretim standardımız mutlaka vardır. krampeharexlogo krampeharex-ambalaj

ÖNEMLİ NOT: Firmamızın çok geniş ürün ağı vardır. Sitemizde bulamadığınız ürün özellikleri, teknik bilgi, kullanım klavuzları için lütfen bizimle aşağıdaki merkez telefon numaramız üzerinden veya E-posta ile iletişime geçiniz. Ürün uzmanlarımız en kısa sürede sorunlarınızı cevaplandıracaktır.

Ekspert Mümessillik Tur. ve Tic. Ltd. Şti.

Telefon : (216) 573 3888
E-Posta: info@expert.com.tr

Hızlı Ürünler Menüsü

Başvuru Formu

    Elkem Küreselleştiriciler (MgFeSi Alaşımları)

    Bize ulaşın resim