Dünyadan Türkiye'ye Teknoloji

Elkem Küreselleştiriciler (MgFeSi Alaşımları)

Elkem, sfero ve vermiküler döküm parça üretimi için kimyasal içerik olarak birbirinden farklı 100’den fazla çeşit elkem-kursellestiricilerFeSiMg alaşımı üretmektedir. Bu geniş ürün yelpazesi, müşterilerimize kendi proseslerine en uygun ürün ve boyutu kolayca seçme imkânı vermektedir.

Elkem başta sandviç, tandiş pota, sürekli akış, kalıp içi tretman yöntemleri olmak üzere dökümhanelerde kullanılan tüm tretman metotlarına uygun Mg alaşımları üretebilmektedir. Elkem, müşterilerine yerinde teknik destek de vererek kullandıkları Mg alaşımlarından en iyi verimi almalarını sağlamaktadır.

Son yıllarda döküm iyileştirme ve uygulama alanlarında çekintiye karşı düşük Mg alaşımları ve kullanılan diğer alaşımlar; maliyet düşürme, verim arttırma ve çevresel etkilerden dolayı önem kazanmaya başladılar.

Elkem, kalıp içi tretman metodu, vermiküler ve ince kesitli sfero döküm parçaların üretimi için Lamet® küreselleştirici, Remag® küreselleştirici ve CompactMag® alaşımı gibi ürünler geliştirdi.

Elkem’in Bjølvefossen/Norveç tesislerinde üretilen yüksek kalitedeki FeSiMg alaşım ürünleri, satış ofisleri ve mümesilliklerden oluşan geniş bir dağıtım ağıyla dünya döküm sektörünün hizmetine sunulmaktadır.

Elmag®, Lamet®, Compactmag® and Remag® Elkem AS’nin tescilli ticari markalarıdır.

ÖNEMLİ NOT: ELKEM markamızın çok geniş ürün ağı vardır. Sitemizde bulamadığınız ürün özellikleri, teknik bilgi, kullanım klavuzları için lütfen bizimle aşağıdaki merkez telefon numaramız üzerinden veya E-posta ile iletişime geçiniz. Ürün uzmanlarımız en kısa sürede sorunlarınızı cevaplandıracaktır. 

Ekspert Mümessillik Tur. ve Tic. Ltd. Şti.

Telefon : (216) 573 3888
E-Posta: expert@expert.com.tr